Byt v Paříži

Guillaume Musso,  Nakladatelství Motto,  Albatros Media a.s.  2019    www.albatrosmedia.cz


Byt v Paříži

Guillaume Musso, Nakladatelství Motto, Albatros Media a.s. 2019 www.albatrosmedia.cz 


      Napínavý román nejúspěšnějšího francouzského autora současnosti!

      Policistka Madeline a spisovatel Gaspard nemají nic společného - dokud si omylem nepronajmou stejný jednopokojový byt v Paříži, jež navíc ukrývá záhadnou minulost slavného malíře. Namísto očekávaného klidu a odpočinku se tak oba ocitají na vzrušující cestě za odhalením tajemství, která navždy změní jejich životy.

....................

      "Ničemu nerozumím", zavrčel Gaspard. "Proč bych si měl pronajímat nějaký obraz? To nedává smysl."

     Madeline odstrčila talíř a rozložila na stole okopírovanou stránku z Daily Telegraph s informací, že na jaře příštího roku se v Londýně uskuteční třicet představení divadelní hry "Hippokratova přísaha" z pera .... Gasparda Coutancese.

     "Půjčíte si obraz a ten bude na premiéře vaší hry součástí dekorace."

"To je směšné".

     Madeline bez zaváhání pokračovala:
"V mailu jsem Pénélopě nabídla obchod za dvacet tisíc eur. Podle Benedicka rozhodně potřebuje hotovost a v budoucnu by ráda obraz vydražila v aukci. Pokud bude mít příležitost přilákat pozornost médií před jeho prodejem, můžete si být jistý, že ji nepropásne."

...................

      Guillaume Musso se narodil v jihofrancouzském pobřežním městečku Antibes a už ve svých deseti letech prohásil, že se z něj jednou stane spisovatel. V devatenácti odjel na zkušenou do Spojených Států, kde se živil prodejem zmrzliny. Po návratu do rodné Francie se stal profesorem ekonomie v Mezinárodním centru ve Valbonne a naplno se začal věnovat psaní.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :