Bez obilovin - bez bolesti

Dr. Peter Osborne, Nakladatelství ANAG 2018   -   www.anag.cz

 

Bez obilovin - bez bolesti

Dr. Peter Osborne, Nakladatelství ANAG 2018 - www.anag.cz


     Více než 100 milionů Američanů žije s nějakou formou bolesti, často zvládanou, nebo dočasně maskovanou pomocí léků. Ale hlavní příčina této bolesti - a opravdové řešení - může být jednodušší, než si myslíte.

     Doktor Peter Osborne, průkopník v oblasti citlivosti na lepek a potravinových alerií, objevil, že obiloviny, včetně těch "bezpečných", jako jsou kukuřice a rýže, mohou v těle způsobit spoušť tím, že zapříčiní zánět tkáně, způsobí nedostatek vitamínů a mnerálů a vyvolají autoimunitní reakci. V této knize najdete nástroje, které potřebujete, abyste mohli vyřadit skryté zroje obilovin a dalších zánětlivých složek z jídelníčku a tím zlepšili své zdraví. Díky dodržování jednoduchého programu bez léků dosáhnete výrazných zlepšení již za 15 dnů a během 30 dní budete na dobré cestě se zcela zbavit bolesti.

     Kniha obsahuje i vědecký průzkum, na němž byl program založen, každodenní jídelníček, abyste zvládli přechod ke stravování bez obilovin co nejlépe, desítky lahodných receptů a cenné informace, které podpoří váš nový životní styl. Zjistěte, proč tisíce pacientů vděčí doktoru Osbornovi a jeho programu za osvobození od bolesti a navrácení zpět do života. Přesvědčte se, že i vy sami se můžete vyléčit zevnitř a začít žít zdravější a šťastnější život.

........................................

     Možná vám někdy někdo řekl, že vaše bolest existuje jen "ve vaší hlavě". Zřejmě jste vyzkoušeli celou řadu různých terapií a léků na předpis - bez úspěchu. Třeba jste unaveni, všechno vás bolí a už vás to štve. Nejste sami. Stává se to každoročně bezpočtu lidí, kteří navštěvují ordinace lékařů, kde pak hledají úlevu, ale kde dostanou tak maximálně recept na léky. Ty pak nějakou dobu fungují, ale pak přestanou - a nebo nemusí zabrat vůbec. A miliony lidí tak riskují závislost na lécích, aniž by si uvědomovali, že samotné léky, jenž užívají k boji s bolestí, ve skutečnosti do přirozeného procsu hojení těla zasahují - takže se jejich stav každým dnem jen zhoršuje. Co kdyby existovala lepší možnost boje s bolestí? Co kdyby vůbec nezahrnovala léky, ale byl by to spíše způsob, jak léčit váš nepříjemný pocit a bolest zevnitř?

     Nevěřím, že existuje "prášek na všechno". Tato kniha nebízí jiný přístup k léčbě bolesti a zároveň také k podpoře celkového zdraví a pohody. Tento alternativní přístup je známý také jako "funkční lékařství" a jedná se o praxi, která získává více a více příznivců jak z řad lékařů, tak i pacientů. "Funkční lékařství" se zaměřuje spíše na identifikaci základních příčin onemocnění, než na léčbu výsledných symptomů, aby tak vyvinulo a uplatnilo smyslupné metody prevence a léčby. Cílem je nejen navrátit pacientovi zdraví, ale také ho načit, jak si zdraví udržet a jak předcházet onemocnění v budoucnu - čímž se mu dostává větší nezávislosti na lékaři.

Zajímavá a doporučená videa z produkce NET-TV Mozaika EU: