Bajkeři

režie Martin Kopp,  distribuce Falcon a.s.  v kinech uvidíte od 19. října 2017


Film provázejí dvě písničky - duet Adama a Vladimíra Mišíkových Variace na renesanční téma, písnička ONE LIFE v podání Adama Mišíka a Celeste Buckingham.

     V hlavních rolích uvidíte Hanu Vagnerovou, Adama Mišíka, Celeste Buckingham, Jana Komínka, Vojtěcha Machutu, Pavla Nečase, Tomáše Matonohu, Vandu Hybnerovou, Václava Postráneckého, Michala Suchánka, Štěpánku Fingerhutovou, Esther Lubadiku, Julii Šurkovou a další.


       Bajkeři slibují být rozvernou letní komedií. Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné "macechy" Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc, než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex.


Do kin uvede distribuční společnost Falcon.

Producentem filmu je Tomáš Vican, který stál za "vinařskými" veselohrami Bobule, dramatem Lidice nebo televizním seriálem Vinaři,

Generálním partnerem filmu je Vican rodinné vinařství Mikulov. Hlavním partnerem filmu je televize Prima a na Slovensku TV JOJ. Partnery filmu jsou kola Scott, Panský Dvůr Telč a agentura CzechTourism a Jihočeský kraj.