Autoimunitní řešení  -   Amy Myers M.D.

nakladatelství Anag  2015


     Autorka této knihy je z řady těch lékařů, kteří na vlastní kůži poznali závažné onemocnění a klasickou metodou se nedokázali vyléčit, proto hledali jiné, alternativní cesty.  Pokrok na všech úrovních lidského světa se děje vždy tam, kde něco nefunguje a hledá se jiná cesta. V medicíně je to úplně stejné.

     Neznamená to nekriticky přejímat cokoli nové a nevyzkoušené. Znamená to mít otevřené oči a nebýt nepřístupný. Tato kniha o poruchách autoimunitního systému obsahuje velmi praktické informace, rady a zároveň i recepty a skladbu jídelníčku pro prevenci autoimunitních onenocnění, i při jejich léčbě. Ukazuje čtenáři, které potraviny způsobují záněty, které obsahují jedy a toxiny, plísně a pod...

     Zároveň nám autorka ukazuje cesty, kudy jít a zůstat zdravý, jak onemocněním předcházet. Vždy je lepší pracovat na tom, zůstat co nejdéle zdravý, než onemocnět a snažit se nemoci nepodlehnout.

     Doktorka Amy Myers je specialistkou na autoimunitu. Absolvovala s vyznamenáním fakultu Honors College na University of South Carolina a lékařský titul získala na fakultě Health Sciences Center při Louisiana State University. Po interní stáži na pohotovosti na University of Maryland založila celostátně renomované centrum funkční medicíny Austin UltraHealth, kde v současné době působí jako ředitelka.

Nakladatelství Anag 2015

www.anag.cz