Andělské horoskopy

Olga Krumlovská,  Nakladatelství Brána 2017


     Dalo by se říci, že mottem mé rodiny by mohlo být : "Neumíráme na své nemoci, ale na doktory!" Moje prababička se dožila téměř stovky a traduje se, že to bylo hlavně proto, že v životě nebyla u lékaře. Zemřela stářím ve spánku. Až do smrti nebyla vážně nemocná, na své drobné zdravotní neduhy měla své "léky", které jí očividně pomáhaly - na krev červené víno, na činnost střev pivo a proti nemocem a střevním parazitům česnek a cibuli. S tím si vystačila.

     Z lékařů jsem měla od dětství fóbii. Nějak se totiž všichni v našem rodě jejich tabulkám a představám o člověku a dané nemoci vymykáme. Jak padneme doktorům do rukou, neskončí to většinou dobře. A tak nám nezbývá, než sázet na prevenci. Blahořečím babičce za její krutá slova :  "Máš teplotu? Běž nasekat dříví! Ona tě přejde!"

.......................

     Autorka mnoha knih o astrologii, józe, tajemných místech a lidovém léčitelství přichází s knihou, ve které se zaměřuje na zdraví. Podle jednotlivých znamení, která rozděluje na dekany, upozorňuje na největší zdravotní slabiny lidí, narozených v určitém období. Přináší návod, jak přírodními prostředky, bylinkami a správnou stravou těmto potížím předcházet a zapracovat na jejich prevenci. Vedle vhodného stravování podle hvězd připomíná další důežitá pravidla správného životního stylu a upozorňuje na přírodní zdroje, kterými se lze nejlépe dobíjet energií, získávat větší odolnost vůči zdravotním neduhům a dokázat probudit své samoléčitelské schopnosti ve chvíli, kdy nás zdravotní problém postihl.

Nakladatelství  Brána 2017

www.brana-knihy.cz