Moje natáčecí aktivity v roce 2022


Nové střihové videorozhovory o současné době a zvládání nejrůznějších krizí

     Od tohoto roku 2022 chci začít natáčet vlastní komentáře a videorozhovory se svými poznatky o současných problémech a jejich řešení - z pohledu novináře, z pohledu vnitřní energie, z pohledu Toltéctví - ale také z pohledu praktické přípravy, (znovu)získávání zapomenutých a ztracených dovedností a znalostí. Zabrousím i do témat survivalu, prepperství i domácího vaření (témata tohoto celého webu). Dříve jsem na tato témata psal a vydával knihy, články, pořádal přednášky a kurzy (včetně kurzů práce s vnitřní energií i kurzů bojových umění), dnes je vhodná doba na videorozhovory a videopořady pro aktuální situaci.

      Pro tyto rozhovory hledám před kameru vhodnou "partnerku" moderátorku, která se mnou povede rozhovory, mi bude klást otázky (předem připravené), která bude mít o tématiku i vlastní zájem, bude se mnou pořady déledoběji realizovat.

V případě zájmu o spolupráci mi o sobě napište buď na mail :

jaroslav.polak.praha@seznam.cz , nebo soukromou zprávu na FB :

https://www.facebook.com/mozaikaredakce/ 

a k základním informacím přidejte aktuální neretušované fotografie tváře (výraz, pohled očí) a celé postavy (civil, stačí i mobilem na ulici). Vybrané pozvu na kamerovou a hlasovou zkoušku (vyzkoušíme si povídání před kamerou na mikrofon - buď to půjde, nebo ne) a pak budeme jednat dál. Honorář je od startovních 1.000,- Kč/pracovní den (přibližně 6 hodin) a s časem poroste. Platím vždy ihned na místě na ruku - veškeré podrobnosti až při osobním pohovoru. Natáčet budeme podle domluvy a možností (čas i místo).

      Nabídka je určena pouze ženám (ne mužům). Věkově neomezeno - ne děti - chápu, že toto je velice individuální a jde mi spíše o to, jak budete působit na diváky přes kameru, jak budete komunikovat, než jaké datum narození máte v občance.

      Můžete být odkudkoli z ČR (i SR), jakékoli rasy, národnosti, vzdělání, natáčet (několikrát měsíčně) lze dle dohody i při škole, při práci - jako přivýdělek, či brigádu, opět v případě vážného zájmu a užitečnosti lze spolupráci časem "překlopit" i do hlavního příjmu a práce. Můžete, ale nemusíte mít v tomto směru zkušenosti, nebo praxi - techniku moderování naučím v podstatě každého - chci hlavně zajímavou osobnost, takovou, která se nebude bát mluvit zblízka do kamery a bude se o výše uvedená témata sama aktivně zajímat.

                                                                                                                               Jaroslav Polák