7 úspěšných pravidel k získání vysněné postavy

Pierre Granckh  -  Nakladatelství Grada 2016


Nakladatelství ANAG 2016

www.anag.cz 

     Každý druhý člověk již vyzkoušel minimálně jednu dietu. Bezúspěšně. Většinou po ní vážil ještě víc než předtím. Přitom hubutí je tak snadné! Musíme jen vědět, jak na to. Hubnutí totiž začíná v hlavě. Pak můžeme sníst kolik chceme.  V této knize najdete rady a recepty, které pomohly Pierru Franckhovi k získání opět štíhlé postavy. Díky jeho úspěšným pravidlům již zhublo nespočetné množství lidí - a svou váhu si udrželi i nadále!

.........................

     "Tak jsem tam stál. Před zrcadlem. A učinil jsem rozhodnutí. Ano, ani já jsem se už necítil dobře. I já jsem chtěl v životě něco změnit. Chtěl jsem, abych mohl stát v koupelně před zrcadlem a měl radost při pohledu na své tělo. Připadal jsem si těžký a pomalý. Pak jsem si prohlížel fotky z doby před několika lety. Z těch fotek se na mně díval úplně jiný člověk. Byl štíhlý a zářil štěstím. Člověk, který byl na sebe pyšný. Takovým člověkem jsem chtěl znovu být.

Všechny diety, které drželi mí přátelé a jejichž průběh jsem sledoval, byly účinné jen zpočátku. Pak se dostavil jojo efekt a za rok byli ještě zavalitější, než před začátkem diety. Počáteční nadšení se vytratilo. Opravdová cesta k vysněné postavě musela být očividně úplně jiná. Jedno mi však bylo jasné - protože jsem byl za posledních několik let svědkem obrovských změn, kterými lidé díky mým knihám a seminářům o mentálním tréninku prošli, věděl jsem, že klíč k získání vysněné hmotnosti se také musí ukrývat na mentální úrovni."