20 výjimečných osobností

Rebo International CZ spol. s.r.o.  2019  distribuce Knihcentrum.cz   www.knihcentrum.cz


20 výjimečných osobností

Rebo International CZ spol. s.r.o. 2019 distribuce Knihcentrum.cz  www.knihcentrum.cz


      Příběhy, sesbírané pro tuto knihu, popisují život dvaceti výjimečných osobností, geniálních myslitelů, kteří za pomoci intuice a svých objevů nadobro změnili náš svět.

      I oni byli kdysi dětmi. A než z nich, jako z mnoha ostatních, vyrostli dospělí lidé, dostávai ve škole špatné známky, plno hodin prolelkovali, nebo strávili hraním, dělali práci, ktrá je nebavila a na své pouti naráželi na spoustu překážek a obtíží. Tajemství jejich úspěchu a klíč k pochopení, proč k nim i dnes vzhlížíme a proč těžíme z jejich objevů, tkví ve faktu, že nikdy nepřestávali zaměstnávat svou mysl.

      Možná ti některý z nich bude připadat obzvlášť obdivuhodný, nebo budeš mít pocit, že jste si něčím podobní. My doufáme, že tě jejich příklad povede k tomu, že dokážeš využít velkou moc toho, co jsi v okamžiku svého narození dostal do vínku i ty : úžasnou schopnost myslet!

      Archimedes, Aristoteles, Ludwig van Beethoven, Albert Einstein, Rosalind Franklin, Sigmund Freud, Galileo Galilei, Bill Gates, Antoni Gaudi, Stephen Hawking, Katherine Johnson, Leonardo da Vinci, Gabriel García Márquez, Lise Meitner, Rita Levi-Montalcini, Louis Pesteur, William Shakespeare, Alan Turing, Alžběta I. a Kateřina II. Veliká.

      20 výjimečných osobností, které změnily svět - 20 příběhů o dívkách a chlapcích s velikými sny, obrovským talentem a neochvějnou vůlí, kteří se stali významnými osobnostmi.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :