14. září 2019 - sobota - Štětí

úvodní celodenní workshop pro širokou veřejnost (děti min. 14 let, dospělí až do 100 let), základy všech kategorií výuky Bodyguard Combat Art technik (techniky, které najdete v naší videoučebnici na tomto webu). 9.00 - 19.00 hod., cena 800,- Kč/osoba, 1.500,- Kč pár (a samozřejmě 50% sleva z ceny pro členy Bodyguard Combat Art Clubu).


Reportáž o našem prvním workshopu sebeobrany pro ženy v kabelové televizi KTV Štětí :

https://www.facebook.com/stetskatelevize/videos/2426597844283109 

Sestřih z kamery - ukázky z průběhu workshopu základů sebeobrany 14. září 2019 ve Štětí :

Fotografie z průběhu již realizovaného workshopu :

     Ahoj, zveme vás na první workshop sebeobrany pro kohokoli, kdo má zájem (děti tak cca od 14 let, mladší dle individuální domluvy, je to celodenní 12 hodinová akce) a kdo za námi přijede v sobotu 14. září do Štětí (mezi Mělníkem a Litoměřicemi). Workshop bude probíhat v prostorné Klubovně oddílu Tuláků, Ostrovní ul. 669, Štětí (kde jsou přes školní rok i pravidelné tréninky oddílu Systemy, doporučuji všem, skvělí trenéři a pohodová atmosféra) od 9.00 hod do cca 19.00 hod.

     Setkáme se na výuce prvních desítek technik sebeobrany, které máme na tomto webu (právě na něm jste) : Sebeobrana pro širokou veřejnost  a v klidu a v pohodě vám vysvětlíme co je sebeobrana, jak se má trénovat, k čemu vám bude užitečná, jak ji trénovat podle videí doma, ukážeme vám, co je důležité, jak se pohybovat, jak pracovat s těžištěm a tělem, jak dýchat a pod ... Popovídáme si také u svačin a oběda (něco vám rádi připravíme, zbytek si přinesete) o bojových uměních obecně, o vlastní ochraně ve stylu profesionálních bodyguardů, kteří nebezpečným situacím především předcházejí a nedovolí, aby vůbec vznikly, popovídáme si o různých problémech dnešní doby (školní šikana, drogy, domácí násilí a pod ...).

     Jeden celodenní workshop vám bude stačit k tomu, abyste začali doma s kýmkoli, kdo bude po ruce a kdykoli se vám bude chtít, trénovat techniky podle našich videí, kterých bude po celý rok na tomto webu po desítkách přibývat.

     Cena workshopu je startovní, je to jen 800,- Kč na osobu, pokud přijdete ve dvojici (s kým pak budete doma procvičovat, nebo dívka s přítelem, kamarádi, manželé ... a pod), máte jako pár slevu a zaplatíte dohromady jen 1.500,- Kč.

      Abychom dopředu věděli, kdo přijde a mohli se na to připravit (i v rámci občerstvení, které vám nabídneme v průběhu dne zdarma), je nutné se nám přihlásit závazně dopředu a uhradit cenu workshopu předem, převodem na náš bankovní účet. Stačí nám napsat na mail :   kurzy@mozaikatv.cz  nebo zprávu na FB profil :  https://www.facebook.com/mozaikaredakce a obratem dostanete číslo na BÚ a podrobné informace o průběhu workshopu.

      Trénuje se v jakémkoli volném a pohodlném oblečení a sportovní obuvi, nic si nemusíte připravovat, kupovat a nosit s sebou. Celý workshop bude i natočen na kameru a všichni účastníci dostanou tento záznam zdarma, aby si mohli po workshopu kdykoli připomenout, co jsme na něm vše probírali.

     Ti, kteří mají zaplaceno členství v našem "Bodyguard Combat Art Klubu", mají po celou dobu platnosti členství automatickou slevu 50% na všechny worshopy, které pořádá přímo TV Mozaika - včetně tohoto. Velmi se vám to vyplatí už při druhém a dalších workshopech. (Budeme pořádat cca jednou měsíčně jak ve Štětí, tak později v Praze a na dalších místech v ČR).

       Workshop je určen pro každého, kdo se chce v klidu a v pohodě naučit, jak se ubránit agresi, nebezpečí, šikaně, násilí, ohrožení .... nemusíte nic předem umět, není to jen pro fyzicky zdatné a mladé, workshop je vhodný i pro slabší, méně pohyblivé, lidi s nadváhou, starší lidi a pod ....

     Jakékoli dotazy vám rád zodpovím na :

Mailu :  kurzy@mozaikatv.cz
FB profilu :  https://www.facebook.com/mozaikaredakce

telefonu : +420 704 154 406

Jaroslav Polák, hlavní lektor BODYGUARD COMBAT ART

Ukázky technik sebeobrany :